/Radek Grabarek

Musisz wiedzieć o mnie trzy rzeczy...

1. kosmos

Kosmos to jest to!

Eksploracja wszechświata i loty w kosmos to moja największa pasja. Tak duża, że postanowiłem coś z tym zrobić. Nie mogłem obserwować tego co się dzieje w Polsce i na świecie z boku. Musiałem działać. Tak narodziła się strona We Need More Space, gdzie piszę o tym co ciekawego dzieje się w branży, a dzieje się dużo! Żyjemy w kosmicznie ciekawych czasach. Zrobiliśmy zdjęcie czarnej dziury, rakiety potrafią już lądować, a ludzie w ciągu następnych 10 lat wylądują znów na Księżycu, wow! 

W Polsce też sporo się dzieje w tym temacie, stąd potrzeba pokazania nie tylko samych newsów, ale też sylwetek i historii ludzi, którzy za tym stoją – tak powstał podcast WNMS.

Trzecia dekada XXI nie może obejść się bez dobrego wideo – stąd kanał na WNMS na YouTube.

Tekst, grafika, audio, wideo

2. Multimedia

Zacząłem swoją karierę zawodową jako w Agorze jako project manager a potem dziennikarz technologiczny w Gazeta.pl. To zaprowadziło mnie do Barcelony i 7 lat pracy w tamtejszych startupach jako dziennikarz a potem product manager odpowiedzialny za proces powstawania aplikacji mobilnych.

Zaczynałem więc od tekstu, pisząc o technologiach, internecie oraz programach i grach. Potem zmieniłem barykadę i zamiast recenzować aplikacje – tworzyłem je. Kiedy świat poszedł do przodu, otworzyłem się na nowe kanały dotarcia do ludzi, nie tylko tekst, ale także głos i obraz.

W zmieniającym się marketingowym wszechświecie trzeba się zmieniać razem z nim.

3. Ludzie

Eventy, historie, spotkania

Lubię ludzi. Lubię słuchać ich historii, lubię ich poznawać, lubię się spotykać.

Dlatego oprócz prywatnych spotkań w gronie znajomych lubię organizować meetupy i konferencje. A skoro moją pasją jest kosmos, to… Konferencje też są kosmiczne. 

Przed pandemią koronawirusa organizowałem cykl konferencji „We Need More Space In/” w Krakowie, Łodzi, Warszawie i Szczecinie oraz warszawskie SpaceHUBy.

Poznajmy się

Teraz Twoja kolej - napisz do mnie maila i powiedz co sprowadza Cię na tę stronę