/Video

Jakiego wideo potrzebujesz?

Video podcast

Prawo do Głosu

Podcast Fundacji Women in Law ma na celu szerzenie misji fundacji – wspieranie i inspirowanie kobiet w branży prawniczej. Podcast jest realizacją tego celu. Kamila Kurkowska – założycielka fundacji – rozmawia z wybitnymi polskimi prawniczkami, odkrywa ich historie a przez to inspiruje inne kobiety z branży.

Jak pomagam Kamili? Nagrywam wywiad, zapewniam kamery, oświetlenie i nagłośnienie. Następnie zajmuję się całą postprodukcją, montażem wersji wideo i audio, autoryzacją wywiadów oraz publikacją wszystkiego online.

We Need More Space

Podcast dla pasjonatów eksploracji kosmosu to mój autorski projekt. Robię go dla siebie i dla innych pasjonatów. Rozmawiam z ekspertami w swoich dziedzinach – astronomami, inżynierami oraz naukowcami innych specjalności zajmujących się kosmosem. 

Tutaj mam pełną artystyczną wolność. Wymyślam kogo zaprosić do programu, jakie pytania mu lub jej zadać a potem to robię, nagrywam, montuję i promuję w social mediach i nie tylko. Wymaga to dużo pracy, ale nagrodą jest wiedza, którą wydobywam z różnych fascynujących osób. 

Audio podcast

RSM podcast PL

Inteligentny Biznes

Dwójka sympatycznych ekspertów RSM Poland – Krzysztof Ciesielski i Sebastian Goschorski – rozmawiają na temat kluczowych zagadnień współczesnego biznesu: o fuzjach i przejęciach, ekspansji zagranicznej, podatkach i kwestiach finansowych.

Krzysztof i Sebastian dostarczają swoją wiedzę i ekspertyzę branżową a ja całą resztę – pomagam nagrać im każdy odcinek odciążając ich z dodatkowej pracy a następnie montuję i publikuję to wspólne dzieło.

Steuern in Polen leicht erzählt

Polska firma – RSM Poland – chce zaistnieć w świadomości niemieckich odbiorców i to w bardzo trudnym temacie – podatkach. Co robi? Nagrywa podcast! Przemysław Powierza opowiada w ciekawy sposób (zapewne, bo ja niemieckiego nie znam), o zagadnieniach związanych z podatkami w Polsce.

Wspieram RSM i Przemka w produkcji. Przemek nagrywa odcinki podcastu, w których prezentuje swoją wiedzę i ekspertyzę a ja zajmuję się całą resztą, aby on mógł skupić się na tym w czym on jest najlepszy – podatkach i niemieckojęzycznych klientach.

RSM Podcast DE

Wypowiedź eksperta

Na niestandardowe potrzeby

Czołówki, animacje i klipy

Czołówka

Dynamiczne czołówki, intra, czyli wstępy do materiałów wideo to konieczność w dzisiejszych czasach walki o uwagę odbiorcy. Dla swoich potrzeb oraz klientów przygotowuję takie animacje dobierając odpowiednią muzykę i materiały foto i wideo.

Intro

Jak przyciągnąć uwagę widza od pierwszej sekundy wideo i pokazać profesjonalizm swojej pracy? Jednym z takich narzędzi może być imponujące intro do wideo.

Spot reklamowy

Łatwo jest reklamować samochód, czekoladę czy proszek do prania. A jak zrobić to z usługami prawniczymi dla rynku niemieckojęzycznego? Poprzez metaforę gry w chińczyka ;) 

Animacje

Jak przedstawić w ciekawy sposób skomplikowany i abstrakcyjny temat? Wykorzystując animacje! W tym wideo podsumowującym cykl szkoleń online przedstawiamy najciekawsze dane w miłej dla oka wizualnie formie.

Co warto robić z wideo?

Trendy

Podcast to nowy blog. Podcasty są coraz popularniejsze i ich zasięg będzie rósł w najbliższej przyszłości kiedy coraz więcej osób dowie się ich istnieniu. Warto zacząć podcast w 2020 roku. Warto dodać do niego też wideo, wtedy zyskujemy kolejną wielką platformę dystrybucji – YouTube. A jeśli nasze podcasty są długie (to akurat dobrze), to warto wybrać najciekawszy jego fragment i zaciekawić odbiorców, krótkim klipem.

Podcast
92%
Wideo podcast
85%
Krótkie klipy promocyjne
75%
Content repurposing
60%

Jak mogę Ci pomóc?

Napisz do mnie